Вчора, 17:46

20 травня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питань добровільного приєднання Дмитрівської і Григоро-Бригадирівської сільських рад до Горішньоплавнівської міської ОТГ.

Участь у роботі засідання взяли міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева й Юрій Муха, голова Дмитрівської сільської ради Антоніна Прядко, голова Григоро-Бригадирівської сільської ради Григорій Галаган, керівники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету.

Учасники круглого столу обговорили Перспективний план формування територій громад Полтавської області, затверджений 13 травня Кабінетом Міністрів України в рамках реформи децентралізації в Україні. У плані визначено, що до складу Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади увійдуть Горішньоплавнівська, Дмитрівська, Келебердянська, Салівська та Григоро-Бригадирівська територіальні громади з центром в місті Горішні Плавні. Визначили, що Дмитрівською та Григоро-Бригадирівською сільськими радами будуть проведені громадські обговорення в територіальних громадах із вищезазначеного питання, результати яких будуть винесені на розгляд депутатів сільських рад.