Вчора, 10:14

16 червня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося І і ІІ пленарні засідання п’ятдесят сьомої сесії міської ради. Дмитро Биков – міський голова – вів засідання, участь у його роботі взяли 30 депутатів ради.


У ході І пленарного засідання опрацювали питання про надання згоди на добровільне приєднання Дмитрівської сільської територіальної громади, до складу якої входять села Дмитрівка, Базалуки, Кияшки, Кузьменки, Солонці, Гора, та Григоро-Бригадирівської сільської територіальної громади  Кобеляцького району Полтавської області, до складу якої входять села Григоро-Бригадирівка, Солошине, Мотрине, до Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області з центром у місті Горішні Плавні. 


Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк доповів про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки та Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Горішні Плавні на 2016-2020 роки. Зміни стосуються вилучення з кошторису заходів із утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Горішньоплавнівської міської ОТГ 66 тис. грн. Кошти спрямовано на виконання енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах, зокрема: на виготовлення енергетичних паспортів для будівель закладів освіти, ТЦСО «Калина» – 41,3 тис. грн; на КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» – 24,7 тис. грн. Проєкт планують реалізувати на умовах 30/70 (30% – кошти міського бюджету, 70% – донорські кошти).   

У ході ІІ пленарного засідання депутати міської ради розглянули й прийняли рішення про добровільне приєднання Дмитрівської і Григоро-Бригадирівської сільських територіальних громад до Горішньоплавнівської міської ОТГ. Дмитро Биков зауважив: «Сьогодні ми з вами стали свідками важливої історичної події для нашого регіону. Ухвалені нами рішення про надання згоди на добровільне приєднання Дмитрівської і Григоро-Бригадирівської сільських рад до Горішньоплавнівської міської ОТГ із центром у місті Горішні Плавні  – це ще один крок у напрямку об’єднання. Відповідні рішення вже були схвалені депутатами сільських рад на засіданнях сесій на початку червня. Відповідно до норм чинного законодавства прийняті рішення міської та сільських рад будуть надані в Полтавську обласну державну адміністрацію для розгляду та ухвалення висновку щодо їх відповідності Конституції України та законам України. 07 липня на засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради плануємо винести проєкт рішення про добровільне приєднання Дмитрівської і Григоро-Бригадирівської сільських рад до Горішньоплавнівської міської ОТГ із центром у місті Горішні Плавні».  

Заслухали начальника відділу освіти Лілію Щербину про внесення змін до рішення 51 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 19 грудня 2019 року «Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста та встановлення батьківської плати». Начальник відділу освіти пояснила, що зміни вносяться відповідно до змін чинного законодавства. Попереднє рішення доповнюється ще однією категорією пільговиків, які мають право на безкоштовне харчування у дитячих садочках, – діти із числа внутрішньо переміщених осіб та діти, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.   

 

Михайло Шкопотко – начальник управління архітектури і містобудування прокоментував профільні проєкти рішень.