5.06.2020, 14:16

Шановні мешканці міста!

Враховуючи сприятливу епідемічну ситуацію, що склалася на території Полтавської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 ,,Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів”, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» та враховуючи протокол регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 04 червня 2020 року №18/2020 запроваджено послаблення протиепідемічних заходів, а саме:

Дозволено з 05.06.2020 року діяльність закладів харчування, зокрема, приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років) за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно, та виконання рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 №32 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

Дозволено з 10.06.2020 року Горішньоплавнівському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» денне відвідування одержувачами соціальних послуг за умови дотримання карантинних (протиепідемічних) заходів.