Вчора, 11:23

13 травня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав місто Горішні Плавні з робочим візитом, у ході якого ознайомився з роботою флагманів гірничодобувної промисловості України підприємствами Ferrexpo, відвідав міську лікарню, одну з шкіл, фронт-офіс управління соціального захисту населення, комунальне підприємство ВУВКГ.

Почесного гостя зустрічали  міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» Крістофер Метью Соціо, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, ЗМІ.

У межах візиту на ТОВ «Єристівський ГЗК» члени делегації ознайомилися із роботою диспетчерського пункту й станції технічного обслуговування, побували в ремонтному цеху підприємства, оглянули сучасну гірничодобувну техніку, поцікавилися умовами праці та відпочинку робітників комбінату. На ПрАТ «Полтавський ГЗК» голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов разом із ЗМІ відвідав оглядовий майданчик кар’єру з видобутку залізної руди, поцікавився сучасними інноваційними проєктами підприємства, останніми досягненнями трудового колективу. Очільник Полтавської області дав високу оцінку роботі підприємств із питань модернізації виробництва, умов праці та дотримання норм безпеки, регулювання впливу на екологію. Олег Синєгубов подякував Ferrexpo за вагому та системну фінансову підтримку закладів охорони здоров’я Полтавщини в умовах боротьби з COVID-19. На сьогодні Ferrexpo вже придбала цінне медичне обладнання й засоби індивідуального захисту для медичних працівників на 1 млн доларів. Голова Полтавської ОДА відзначив дієву соціальну відповідальність підприємств Ferrexpo, які не скористалися наданими Урядом податковими канікулами в період карантину, а сплатили податки в повному обсязі – більше 8 млн  грн, що є суттєвою фінансовою підтримкою міського бюджету.

У рамках робочого візиту губернатор Полтавщини відвідав комунальне неприбуткове підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні», де оглянув пологове відділення, відкриті нещодавно сучасні рентгенологічний кабінет, відділення жіночої консультації, соляну кімнату. Ознайомився з ходом реконструкції приміщень, де буде розміщено новий комп’ютерний томограф, придбаний за кошти міського та обласного бюджетів. Поспілкувався з медичними працівниками з робочих питань, обговорив із міським головою, профільним заступником плани про співпрацю в напрямку модернізації приймального відділення. 

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав оновлений офіс управління соціального захисту населення. Дав позитивну оцінку належному рівню матеріально-технічного забезпечення та комфортним умовам соціального обслуговування населення, створеними в Горішніх Плавнях.   

 

Очільник Полтавської області побував у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, де оглянув сучасний кабінет робототехніки для початківців, LEGO-студію для учнів середньої школи та нову SТEМ-лабораторію, кабінет іноземних мов. Відзначив високий рівень та сучасність матеріально-технічного забезпечення шкільних кабінетів, поцікавився методикою дистанційної роботи вчителів із учнями в період карантину. Міський голова Дмитро Биков поділився досягненнями територіальної громади із впровадження робототехніки в освітніх закладах міста та перемогою міської команди робототехніків на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019 у Х’юстоні (США).

На КП ВУВКГ відвідали реконструйовану берегову насосну станцію І водопідйому, де впроваджуються найсучасніші технології знезараження питної води діоксидом хлору та гіпохлоритом натрію.Горішні Плавні стало першим містом в Україні, де впроваджують такий метод, що забезпечить належну якість питної води на рівні європейських країн та вимоги щодо безпеки міста, пов’язані з використанням хлору. 

Підбиваючи підсумки робочого візиту голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов подякував органам місцевого самоврядування, керівникам закладів та підприємств, трудовим колективам за плідну роботу, окреслив нові проєкти для тісної співпраці. Зазначив, що в Горішніх Плавнях є достатньо резервів для подальшого успішного розвитку економіки та ефективного вирішення соціальних питань.