Вчора, 10:21

Горішньоплавнівська міська філія Полтавського обласного центру зайнятості повідомляє про набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306, яка затвердила порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Цей Порядок визначає механізм надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається центром зайнятості застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію), у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину не надається працівникам, які отримують оплату часу простою, а також у разі освоєння нового виробництва (продукції) відповідно до статті 113 Кодексу законів про працю України.

Роботодавець може звернутися за отриманням коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності, подавши пакет документів зазначених в пункті 9 вказаного порядку. 

Ознайомитись з постановою КМУ від 22.04.2020 року № 306 та порядком отримання допомоги по частковому безробіттю можна на офіційному сайті Державної служби зайнятості в розділі «Роботодавцям» (https://www.dcz.gov.ua/) та офіційному сайті Кабінету Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua/). 

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь до Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості за телефонами (05348)44477, 44474 або електронною адресою cz1654@czpoltava.gov.ua.